wwwwww

Witamy na stronie internetowej www.redinpe.com

 25latINPE 

 

Strona główna

 


Miesięcznik INPE jest jedynym ogólnopolskim czasopismem, które zapewnia szybką i pełną, systematyczną informację o przepisach technicznych normach i zasadach wiedzy technicznej w zakresie elektryki. Miesięcznik INPE jest adresowany do firm i osób zainteresowanych elektryką w zakresie inwestycji, remontów, usług i eksploatacji sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz użytkowania obiektów w budownictwie powszechnym i specjalnym, a w szczególności osób zajmujących się inwestycjami, projektowaniem, wykonawstwem, nadzorem inwestycyjnym, rzeczoznawstwem oraz kształceniem i doskonaleniem kwalifikacji zawodowych w uczelniach i na kursach szkoleniowych. Od lipca 2004 roku ukazują się Zeszyty monotematyczne Podręcznika INPE dla Elektryków, obecnie Monografie INPE. Dla całorocznych Prenumeratorów Miesięcznika INPE są one bezpłatnym dodatkiem.


Zeszyty monotematyczne „Podręcznika...”, a obecnie Monografie INPE, oprócz aktualnego stanu wiedzy na prezentowaną w nich tematykę zawierają także dane i wskazówki zebrane z obowiązujących przepisów, aktualnych zasad wiedzy technicznej i Polskich Norm. Podręcznik stanowi kompendium praktycznej wiedzy technicznej z dziedziny elektryki i z nią związanej, potrzebnej projektantom, kierownikom robót i budów, inspektorom nadzoru, użytkownikom i osobom odpowiedzialnych za utrzymanie w ruchu sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych. Miesięcznik INPE, Zeszyty „Podręcznika...” i Monografie INPE są też źródłem aktualnej informacji firmowej. Informacje, ogłoszenia i reklamy są w nich zamieszczane przez producentów, wykonawców i hurtownie aparatów, urządzeń, osprzętu i innych wyrobów elektrycznych. Zeszyty „Podręcznika dla Elektryków” oraz Monografie INPE cieszą się dużym zainteresowaniem biur projektowych i nie tylko prenumeratorów Miesięcznika INPE, lecz także innych instytucji i osób. Obecnie ukazują się w nakładach 3-4 tys. egz.

 

Zamów i czytaj miesięcznik i zeszyty podręcznika INPE! Zadbaj o poziom swej wiedzy technicznej. Zatrzymaj jej deprecjację w następstwie postępu technicznego, dynamicznych zmian przepisów prawnych, Polskich Norm i uznanych reguł technicznych.

 

W lipcu 2004 r. dotychczasowy aperiodyczny biuletyn INPE ("Informacje o Normach i Przepisach Elektrycznych") został przekształcony w Miesięcznik INPE z bezpłatnym dodatkiem zeszytów "Podręcznika INPE dla Elektryków", obecnie Monografii INPE.

 

biuletyn1 miesiecznik57 miesiecznik58 zeszyt1 zeszyt35
Nr 1/1994 Nr 57/2004 Nr 58/2004 Zeszyt 1/2004 Zeszyt 35/2011

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem